• 750 ₺ ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Başla
Tüm Kategoriler
Sepet 0
Sepette ürün yok.

Hakkımızda

Pencere ve perde dekorasyon ürünlerinin yeni trendi olan Linadora, %100 yerli sermayeli bir şirket olarak kuruldu.

Misyonumuz

Geçmişte perde sadece güneşten korunma aracı iken günümüzde aynı amaç dahilinde işlevselliği ve bütünlüğü ile dekorasyonun vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.

Bir tasarım oluşturulurken çizgilerden modellere, renklerden desenlere kadar geçen süreç dahilinde doğal olarak estetik ve bütünlük aranmaktadır.

Tüketici beklentilerini belirleyerek müşteri sadakatini kazanma hedefinde olan firmamız, zengin ürün çeşitliliği; ithal ve yerli ürünler ile kendi portföyünü oluşturarak satışa sunmaktadır.

Sektörde yer alan rakiplerine saygılı, doğa ile dost, kazan-kazandır prensibiyle hareket eden, müşteri odaklı hizmetleri ile verimli ve karlı bir şirket firmamızın misyonu olacaktır.

Vizyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz alanda sürdürülebilir başarı için, gerekli yatırımları-altyapı, insan kaynakları, pazarlama, satış vb. departmanlarıyla hep daha ileriye gitmeyi, müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile müşterilerimizden gelen taleplere uygun çözümler üretmeyi, verimli işbirliğini sürekli kılmayı, çevre ve topluma karşı her zaman sorumlulukla davranmayı görev bilmektir.

About Us

Linadora, the leading company in the window and home decoration industry, was established as a 100% domestic capital company.

Supply products and services to construction markets in Turkey and abroad. With a wide product and service portfolio, Linadora is the pioneer of innovation in all areas in which it operates.

Our vision; in order to achieve sustainable success in the area where we operate, the necessary investments are infrastructure, human resources, production, marketing, sales and so on to always go further with our departments, customer-oriented service with our understanding of the demands of our customers to produce appropriate solutions, to ensure the continuous cooperation, environment and society to behave with responsibility at all times to act.

icon

E-Bültenimize Abone Olun!

Kampanyalardan ilk siz haberdar olun.