• 750 ₺ ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Başla
Tüm Kategoriler
Sepet 0
Sepette ürün yok.

1)Ödeme ve Teslimat

Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak Garanti Bankası hesabımıza (TL) yapabilirsiniz.

 

Hesap Bilgileri:

Garanti Bankası

LİNADORA DEKORASYON EV TEKSTİL İNŞAAT VE GIDA SANAYİ TİCARET

Hesap numarası: 892-6297100

IBAN: TR210006200089200006297100
 

2)Online Ödeme ve Taksit

Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi ortalama 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

 

3) Sipariş Bedeli İadesi 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Linadora 3 iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. Banka kesintileri ve ödemeden dolayı oluşacak masraflar alıcıya aittir.

 

4) Teslimat 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri en optimum sürede kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibidir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra ürünler kargo firmasına teslim edilir, kargo takibi ve doğru adres seçimi sorumluluğu alıcı ile kargo firmasına aittir, bu durumlarda iade ve değişim zararı Linadora'ya ait değildir.

 

5) Ödeme Takibi 

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren alıcının sorumluluğundadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 

 

6) İade – Değişim

1.Özel üretim ürünlerde iade kabul edilmez. Kumaş stor ve zebra storlar siparişteki ölçüye göre özel olarak üretildiğinden iade ve değişim kabul edilmez.

2.Paketi açıldığı takdirde tekrar satış özelliğini kaybeden ürünlerin iade kabul edilmez.

3. ALICI’ nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI’ nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür.

4.Kargoda meydana gelen hasarlar dolayısıyla iade istenirse mutlaka Hasar Tespit Tutanağı tutulmalıdır ve SATICI’ya ulaştırılmalıdır. Bu tutanak tutulmadığı ve ulaştırılmadığı takdirde iade söz konusu olmayacaktır.

5.İade ve değişim kargo ücretleri ALICI’ya aittir.

6. Beden uyuşmazlığı, renk-ton uyuşmazlığı ve kullanım şekli uyuşmazlığı ALICI sorumluluğundadır. Bu sebeplerden dolayı iade edilen ürünlerden kaynaklanan her türlü zararı ALICI karşılanmakla yükümlüdür.

7) Cayma Hakkı

1.ALICI; satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içerisinde, SATICI’ya bildirmek ve ürün paketi açmamak şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.

2. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar ALICI’ ya aittir. Cayma hakkı kullanılması durumunda geri gönderim kargo ücreti ALICI’ya ait olacaktır.

3. 3. kişiye veya ALICI’ ya teslim edilen ürünün faturası, (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.)

4. ALICI’ nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI’ nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür.

CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER: 

1.ALICI’nın isteği veya ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan ürünler, bozulma tehlikesi olan veya tekrar satışa kazadırılma ihtimali olmayan mallar, ALICI’ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir.

2. Cayma hakkının, iade ve değişim prosedürünün geçerli olmayacağı ürünleri SATICI belirler.

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Kargo Hasar Tespit Tutanağı olmadan iade kabul edilmeyecektir. Linadora bu konuda haklarını saklı tutar.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda linadora@linadora.com mail adresine bildiriniz. 

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda aksiyon alacağız.

icon

E-Bültenimize Abone Olun!

Kampanyalardan ilk siz haberdar olun.